551709-2019 - RezultatiSlovenija-Izola: Medicinska oprema
Obvestilo o oddaji naročila
Blago
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/24/EU
II.1.
Obseg naročila
II.1.1.
Naslov
Dobava, montaža in vzdrževanje endoskopske opreme
Referenčna številka dokumenta: JN 013/RN-19
II.1.2.
Glavna koda CPV
33100000 Medicinska oprema
II.1.4.
Kratek opis
Dobava, montaža in vzdrževanje endoskopske opreme.
II.1.6.
Informacije o sklopih
Naročilo je razdeljeno na sklope: da
II.2.
Opis
II.2.1.
Video stolpi
Št. sklopa: Sklop 1
II.2.2.
Dodatna(-e) koda(-e) CPV
33168000 Naprave za endoskopijo in endokirurgijo
II.2.4.
Opis javnega naročila
Video stolpi.
Videolaparoskop
Št. sklopa: Sklop 2
Videolaparoskop.
Optike
Št. sklopa: Sklop 3
Optike.