5543-2021 - RezultatiSlovenija-Domžale: Živila, pijače, tobačni izdelki in z njimi povezani izdelki
Obvestilo o oddaji naročila
Blago
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/24/EU
II.1.
Obseg naročila
II.1.1.
Naslov
Sukcesivna dobava konvencionalnih in ekoloških živil ponovitev javnega naročila
Referenčna številka dokumenta: 430-1/2020/5-1
II.1.2.
Glavna koda CPV
15000000 Živila, pijače, tobačni izdelki in z njimi povezani izdelki
II.1.4.
Kratek opis
Sukcesivna dobava konvencionalnih in ekoloških živil ponovitev javnega naročila.
II.1.6.
Informacije o sklopih
Naročilo je razdeljeno na sklope: da
II.2.
Opis
II.2.1.
Sveže goveje, telečje in svinjsko meso ter mesni izdelki
Št. sklopa: 1
II.2.2.
Dodatna(-e) koda(-e) CPV
15110000 Meso
II.2.4.
Opis javnega naročila
Sveže goveje, telečje in svinjsko meso ter mesni izdelki.
Bio goveje meso in izdelki
Št. sklopa: 2
Bio goveje meso in izdelki.
Sveže perutninsko meso ter perutninski izdelki
Št. sklopa: 3
15112000 Perutnina
Sveže perutninsko meso ter perutninski izdelki.
Sveže bio perutninsko meso
Št. sklopa: 4
Sveže bio perutninsko meso.