559486-2025 - Rezultati
Slovenija – Storitve informacijske tehnologije: svetovanje, razvoj programske opreme, internet in podpora – NADGRADNJA IN VZDRŽEVANJE INFORMACIJSKEGA SISTEMA NMP3000
Obvestilo o podelitvi koncesije ali oddaji naročila – standardna ureditev
Storitve
2. Postopek
Postopek
Naslov: NADGRADNJA IN VZDRŽEVANJE INFORMACIJSKEGA SISTEMA NMP3000
Opis: Predmet naročila je NADGRADNJA IN VZDRŽEVANJE INFORMACIJSKEGA SISTEMA NMP3000. Obseg zahtevanih storitev je natančneje razviden iz dokumentacije v zvezi z oddajo javnega naročila.
Notranji identifikator: JN-59242
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 72000000 Storitve informacijske tehnologije: svetovanje, razvoj programske opreme, internet in podpora
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Naslov: Nadgradnja in vzdrževanje informacijskega sistema NMP3000 za reševalno postajo UKC Ljubljana
Opis: Predmet naročila je Nadgradnja in vzdrževanje informacijskega sistema NMP3000 za reševalno postajo UKC Ljubljana. Obseg zahtevanih storitev je natančneje razviden iz dokumentacije v zvezi z oddajo javnega naročila.
Notranji identifikator: 316077
Dodatna klasifikacija (cpv): 72200000 Storitve programiranja programske opreme in svetovanja pri programski opremi, 72267000 Storitve vzdrževanja in popravila programske opreme
Sklop: LOT-0002
Naslov: Vzdrževanje informacijskega sistema NMP3000 za dispečersko službo zdravstva UKC Ljubljana
Opis: Predmet naročila je Vzdrževanje informacijskega sistema NMP3000 za dispečersko službo zdravstva UKC Ljubljana. Obseg zahtevanih storitev je natančneje razviden iz dokumentacije v zvezi z oddajo javnega naročila.
Notranji identifikator: 316078
Dodatna klasifikacija (cpv): 72267000 Storitve vzdrževanja in popravila programske opreme