Javni razpis za nakup 51 vozil z višjim odmikom od tal različnih sklopov in odkupom 51 rabljenih vozil po sklopih
II.1.5.
Ocenjena skupna vrednost
II.1.6.
Informacije o sklopih Naročilo je razdeljeno na sklope: da
Ponudbe je treba predložiti zanajvečje število sklopov: 3
Največje število sklopov, ki so lahko oddani enemu ponudniku: 3
II.2.
Opis
II.2.1.
Naslov
21 x novo terensko vozilo z višjim odmikom od tal in pogonom 4x4 - bencinsko-hibridno vozilo
Št. sklopa: 1
II.2.2.
Dodatna(-e) koda(-e) CPV 34110000 Osebni avtomobili
II.2.4.
Opis javnega naročila
21 x novo terensko vozilo z višjim odmikom od tal in pogonom 4x4 - diesel vozilo
9 x novo osebno vozilo z višjim odmikom od tal - (bencin - hibrid)