559843-2021 - RezultatiSlovenija-Ljubljana: Storitve popravila in vzdrževanja
Obvestilo o oddaji naročila
Storitve
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/24/EU
II.1.
Obseg naročila
II.1.1.
Naslov
Vzdrževanje in razvoj programskega paketa VIS UL (3Q2021)
Referenčna številka dokumenta: 401-9/2018
II.1.2.
Glavna koda CPV
50000000 Storitve popravila in vzdrževanja
II.1.4.
Kratek opis
Vzdrževanje in razvoj programskega paketa VIS na rektoratu Univerze v Ljubljani
II.1.6.
Informacije o sklopih
Naročilo je razdeljeno na sklope: ne
II.2.
Opis
II.2.2.
Dodatna(-e) koda(-e) CPV
48190000 Programski paket za izobraževanje
II.2.4.
Opis javnega naročila
48190000