Informacije o sredstvih EU Naročilo se nanaša na projekt in/ali program, ki se financira s sredstvi EU: ne
II.2.
Opis
II.2.1.
Naslov
500 ali 550 litrski zabojniki za biološke in mešane komunalne odpadke
Št. sklopa: 3
II.2.2.
Dodatna(-e) koda(-e) CPV 34928480 Zabojniki in koši za odpadke
II.2.4.
Opis javnega naročila
Predmet javnega naročila je dobava zabojnikov za odpadke za:
- Sklop 3: 500 ali 550 litrski zabojniki za biološke in mešane komunalne odpadke
770 litrski zabojniki za mešane komunalne odpadke
Št. sklopa: 4
- Sklop 4: 770 litrski zabojniki za mešane komunalne odpadke
Zabojniki za ostale ločene frakcije
Št. sklopa: 5
- Sklop 5: Zabojniki za ostale ločene frakcije
a) 240 in 1100 litrski zabojniki za embalažo,
b) 240 in 1100 litrski zabojniki za papir,
c) 1100 litrski zabojniki za steklo.