Ponudbe ali prijave za sodelovanje je treba poslati na zgoraj navedeni naslov
II.1.
Obseg naročila
II.1.1.
Naslov
Nakup teledirigiranega RTG aparata z diaskopijo, digitalnim detektorjem in digitalno subtrakcijo ter kompletno vzdrževanje RTG aparata za obdobje 5 let po poteku garancijske dobe v SB TRB
Referenčna številka dokumenta: 4110-39/2016
II.1.2.
Glavna koda CPV 33000000 Medicinska oprema, farmacevtski izdelki in izdelki za osebno nego
II.1.4.
Kratek opis
Nakup teledirigiranega RTG aparata z diaskopijo, digitalnim detektorjem in digitalno subtrakcijo ter kompletno vzdrževanje RTG aparata za obdobje 5 let po poteku garancijske dobe v Splošni bolnišnici Trbovlje.
II.1.5.
Ocenjena skupna vrednost
II.1.6.
Informacije o sklopih Naročilo je razdeljeno na sklope: da
Ponudbe je treba predložiti zavse sklope
II.2.
Opis
II.2.1.
Nabava naprave teledirigiranega RTG aparata z diaskopijo, digitalnim detektorjem in digitalno subtrakcijo
Št. sklopa: 1
II.2.2.
Dodatna(-e) koda(-e) CPV 33100000 Medicinska oprema, 33120000 Snemalni sistemi in diagnostične naprave
II.2.4.
Opis javnega naročila
Nabava naprave teledirigiranega RTG aparata z diaskopijo, digitalnim detektorjem in digitalno subtrakcijo.
Kompletno vzdrževanje RTG aparata za obdobje 5 let po poteku garancijske dobe
Št. sklopa: 2
Dodatna(-e) koda(-e) CPV 50400000 Storitve popravila in vzdrževanja medicinske in precizne opreme
Kompletno vzdrževanje RTG aparata za obdobje 5 let po poteku garancijske dobe.