568489-2021 - RezultatiSlovenija-Celje: Naftni derivati, goriva, električna energija in drugi viri energije
Obvestilo o oddaji naročila
Blago
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/24/EU
II.1.
Obseg naročila
II.1.1.
Naslov
Dobava goriv in maziv
Referenčna številka dokumenta: 31/JN-2020/B
II.1.2.
Glavna koda CPV
09000000 Naftni derivati, goriva, električna energija in drugi viri energije
II.1.4.
Kratek opis
II.1.6.
Informacije o sklopih
Naročilo je razdeljeno na sklope: da
II.2.
Opis
II.2.1.
Dobava goriv za osebna vozila na bencinskih servisih
Št. sklopa: 1
II.2.2.
Dodatna(-e) koda(-e) CPV
09100000 Goriva
II.2.4.
Opis javnega naročila
Dobava goriv za osebna vozila
Dobava goriv za tovorna vozila in delovne stroje (dostava pri naročniku)
Št. sklopa: 2
Maziva in tekočine
Št. sklopa: 3
09211000 Mazalna olja in maziva