570178-2025 - Rezultati
Slovenija – Prevozne storitve (razen prevoza odpadkov) – IZVAJANJE PREVOZOV OSNOVNOŠOLSKIH OTROK OBČINE SV. JURIJ V SLOV. GORICAH ZA ŠOLSKA LETA 2025/2026, 2026/2027, 2027/2028 in 2028/2029
Obvestilo o podelitvi koncesije ali oddaji naročila – standardna ureditev
Storitve
2. Postopek
Postopek
Naslov: IZVAJANJE PREVOZOV OSNOVNOŠOLSKIH OTROK OBČINE SV. JURIJ V SLOV. GORICAH ZA ŠOLSKA LETA 2025/2026, 2026/2027, 2027/2028 in 2028/2029
Opis: Izvajanje prevozov osnovnošolskih otrok Občine Sv. Jurij v Slov. goricah za šolska leta 2025/2026, 2026/2027, 2027/2028 in 2028/2029 Prevozi se izvajajo od ponedeljka do petka (v izjemnih primerih tudi v soboto, v skladu s šolskim urnikom) od 1.9.2025 do 31.8.2029, razen v času šolskih počitnic Javno naročilo je razdeljeno na naslednje sklope: 1. SKLOP: OŠ J. HUDALESA JUROVSKI DOL 2. SKLOP: OŠ LENART 3. SKLOP: CENTER ZA SLUH IN GOVOR MARIBOR
Notranji identifikator: JN-57495
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 60000000 Prevozne storitve (razen prevoza odpadkov)
5. Sklop
Sklop: LOT-0000
Naslov: OŠ J. HUDALESA JUROVSKI DOL
Opis: Prevoz otrok v OŠ J. Hudalesa Jurovski Dol in nazaj domov.
Notranji identifikator: 317671