571866-2024 - Rezultati
Slovenija – Pogonski izvenkrmni motorji za plovila – Javno naročilo za oddajo naročila blaga po odprtem postopku za dobavo in montažo izvenkrmnih pogonskih motorjev na plovilu P-08 in P-16
Obvestilo o podelitvi koncesije ali oddaji naročila – standardna ureditev
Blago
2. Postopek
Postopek
Naslov: Javno naročilo za oddajo naročila blaga po odprtem postopku za dobavo in montažo izvenkrmnih pogonskih motorjev na plovilu P-08 in P-16
Opis: Dobava in montaža izvenkrmnih pogonskih motorjev na plovilu P-08 in P-16.
Notranji identifikator: 430-1657/2023
Vrsta postopka: Odprti postopek
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 42111100 Pogonski izvenkrmni motorji za plovila
5. Sklop
Sklop: LOT-0000
Notranji identifikator: 234471