575659-2019 - RezultatiSlovenija-Koper: Farmacevtski proizvodi
Obvestilo o oddaji naročila
Blago
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/24/EU
II.1.
Obseg naročila
II.1.1.
Naslov
Dobava zdravil in izvedba lekarniških storitev za obdobje treh (3) let
Referenčna številka dokumenta: JN-EU-2/2019
II.1.2.
Glavna koda CPV
33600000 Farmacevtski proizvodi
II.1.4.
Kratek opis
Naročnik, Javni zavod Zdravstveni dom Koper, v skladu z določili Zakona o javnem naročanju (Uradni list RS, št. 91/15 in 14/18, v nadaljevanju ZJN-3) in na podlagi obvestila o naročilu v skladu s 40. členom ZJN-3, vabi vse zainteresirane ponudnike, da skladno z dokumentacijo predložijo ponudbe za »Dobavo zdravil in izvedbo lekarniških storitev za obdobje treh (3) let«.
II.1.6.
Informacije o sklopih
Naročilo je razdeljeno na sklope: da
II.2.
Opis
II.2.1.
Ampule, injekcijske raztopine, praški za injiciranje
Št. sklopa: 1
II.2.2.
Dodatna(-e) koda(-e) CPV
II.2.4.
Opis javnega naročila
Ampule, injekcijske raztopine, praški za injiciranje.
Tablete, kapsule, dražeji
Št. sklopa: 2
Tablete, kapsule, dražeji.
Mazila, kreme, razkužila
Št. sklopa: 3
Mazila, kreme, razkužila.
Kapljice
Št. sklopa: 4
Kapljice.
Inf. raztopine
Št. sklopa: 5
Inf. raztopine.
Svečke
Št. sklopa: 6
Svečke.
Pršila
Št. sklopa: 7
Pršila.
Inhalacijske raztopine
Št. sklopa: 8
Inhalacijske raztopine.
Razno - ostalo
Št. sklopa: 9
Razno - ostalo.