577189-2024 - Rezultati
Slovenija – Dela na objektih ali delih objektov visoke in nizke gradnje – UREDITEV PREZRAČEVANJA IN OHLAJANJA KERAMIČNEGA LABORATORIJA
Obvestilo o podelitvi koncesije ali oddaji naročila – standardna ureditev
Gradnje
2. Postopek
Postopek
Naslov: UREDITEV PREZRAČEVANJA IN OHLAJANJA KERAMIČNEGA LABORATORIJA
Opis: Zaradi dotrajanosti prostora in instalacij ter narave raziskovalnega dela je potrebno zamenjati ventilacijo, klimatizacijo in pogoje za delo z nevarnimi in hlapnimi kemikalijami. Z novo ureditvijo prostorov bomo dosegli ventiliran, nadzorovan in ločen prostor, ki bo doprinesel k večji požarni varnosti in izboljšanju delovnih in zdravstveno-varstvenih pogojev.
Notranji identifikator: JN-44214
Vrsta postopka: Odprti postopek
Namen
Vrsta javnega naročila: Gradnje
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 45200000 Dela na objektih ali delih objektov visoke in nizke gradnje
5. Sklop
Sklop: LOT-0000
Notranji identifikator: 236473