588110-2021 - RezultatiSlovenija-Maribor: Programski paketi in informacijski sistemi
Obvestilo o oddaji naročila – gospodarske javne službe
Blago
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/25/EU
II.1.
Obseg naročila
II.1.1.
Naslov
Dobava strežniške in omrežne opreme
Referenčna številka dokumenta: JN 29/2019
II.1.2.
Glavna koda CPV
48000000 Programski paketi in informacijski sistemi
II.1.4.
Kratek opis
II.1.6.
Informacije o sklopih
Naročilo je razdeljeno na sklope: da
II.2.
Opis
II.2.1.
Strežniki in dodatna oprema za strežnike
Št. sklopa: 1
II.2.2.
Dodatna(-e) koda(-e) CPV
48820000 Strežniki, 48822000 Računalniški strežniki
II.2.4.
Opis javnega naročila
Omrežna - komunikacijska oprema in dodatna oprema za računalniška omrežja
Št. sklopa: 2
32412000 Komunikacijsko omrežje, 32424000 Omrežna infrastruktura