606939-2021 - RezultatiSlovenija-Celje: Srednjenapetostni kabli
Obvestilo o oddaji naročila – gospodarske javne službe
Blago
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/25/EU
II.1.
Obseg naročila
II.1.1.
Naslov
SN ENERGETSKI KABLI
Referenčna številka dokumenta: JN-24/2021-NVV
II.1.2.
Glavna koda CPV
31321220 Srednjenapetostni kabli
II.1.4.
Kratek opis
II.1.6.
Informacije o sklopih
Naročilo je razdeljeno na sklope: ne
II.2.
Opis
II.2.2.
Dodatna(-e) koda(-e) CPV
II.2.4.
Opis javnega naročila