609504-2021 - RezultatiSlovenija-Celje: Storitve oglaševalskih kampanj
Obvestilo o oddaji naročila
Storitve
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/24/EU
II.1.
Obseg naročila
II.1.1.
Naslov
Celovita izvedba marketinško-komunikacijskih aktivnosti pri prehodu na e-vinjeto
Referenčna številka dokumenta: 000156/2021
II.1.2.
Glavna koda CPV
79341400 Storitve oglaševalskih kampanj
II.1.4.
Kratek opis
II.1.6.
Informacije o sklopih
Naročilo je razdeljeno na sklope: ne
II.2.
Opis
II.2.2.
Dodatna(-e) koda(-e) CPV
79341200 Storitve upravljanja oglaševanja
II.2.4.
Opis javnega naročila