613985-2020 - RezultatiSlovenija-Kranj: Odstranjevanje in obdelava odpadkov
Obvestilo o oddaji naročila
Storitve
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/24/EU
II.1.
Obseg naročila
II.1.1.
Naslov
Oddaja, prevzem in predelava mešane embalaže
Referenčna številka dokumenta: 12/2020
II.1.2.
Glavna koda CPV
90510000 Odstranjevanje in obdelava odpadkov
II.1.4.
Kratek opis
Prevzem, prevoz in predelava mešane embalaže, zbrane do konca leta 2020, v ocenjeni količini 1 100 ton.
II.1.6.
Informacije o sklopih
Naročilo je razdeljeno na sklope: ne
II.2.
Opis
II.2.2.
Dodatna(-e) koda(-e) CPV
90510000 Odstranjevanje in obdelava odpadkov, 90511000 Storitve zbiranja odpadkov, 90512000 Storitve prevoza odpadkov, 90513000 Storitve obdelave in odstranjevanja nenevarnih odpadkov
II.2.4.
Opis javnega naročila
Prevzem, prevoz in predelava mešane embalaže, zbrane do 31.12.2020, v ocenjeni količini 1 100 ton.