Vzdrževanje in servisiranje delovnih strojev Sennebogen na RCERO Ljubljana
Referenčna številka dokumenta: VKS-27/20
II.1.2.
Glavna koda CPV 50000000 Storitve popravila in vzdrževanja
II.1.4.
Kratek opis
Predmet javnega naročila je dobava rezervnih in obrabnih delov, redno vzdrževanje in servisiranje delovnih strojev Sennebogen in izredno vzdrževanje in servisiranje delovnih strojev Sennebogen vključno s popravili priključkov strojev proizvajalca Sennebogen in dobavo rezervnih delov za priključke, na lokaciji Regijskega centra za ravnanje z odpadki v Ljubljani, Cesta dveh cesarjev 101, 1000 Ljubljana, SLOVENIJA (v nadaljnjem besedilu: RCERO Ljubljana) za obdobje 36 mesecev od sklenitve okvirnega sporazuma s strani obeh strank okvirnega sporazuma.
II.1.6.
Informacije o sklopih Naročilo je razdeljeno na sklope: ne
II.2.
Opis
II.2.2.
Dodatna(-e) koda(-e) CPV 42124000 Deli črpalk, kompresorjev, pogonskih strojev ali motorjev, 42140000 Deli menjalnikov, gonilnih in pogonskih elementov, 50530000 Storitve popravila in vzdrževanja strojev
II.2.4.
Opis javnega naročila
Predmet javnega naročila je dobava rezervnih in obrabnih delov, redno vzdrževanje in servisiranje delovnih strojev Sennebogen in izredno vzdrževanje in servisiranje delovnih strojev Sennebogen vključno s popravili priključkov strojev proizvajalca Sennebogen in dobavo rezervnih delov za priključke, na lokaciji Regijskega centra za ravnanje z odpadki v Ljubljani, Cesta dveh cesarjev 101, 1000 Ljubljana,SLOVENIJA (v nadaljnjem besedilu: RCERO Ljubljana) za obdobje 36 mesecev od sklenitve okvirnega sporazuma s strani obeh strank okvirnega sporazuma.