620891-2021 - Sprememba naročilaSlovenija-Izola: Gradbena dela v pristaniščih
Obvestilo o spremembi
Gradnje
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/24/EU
II.1.
Obseg naročila
II.1.1.
Naslov
Obnova ribiškega pristanišča - Izola - II faza (severni del)
Referenčna številka dokumenta: 1/2021
II.1.2.
Glavna koda CPV
45241000 Gradbena dela v pristaniščih
II.2.
Opis
II.2.2.
Dodatna(-e) koda(-e) CPV
II.2.4.
Opis javnega naročila v času sklenitve pogodbe
Javno naročilo je sofinancirano s strani Evropskega sklada za pomorstvo in ribištvo v okviru Operativnega programa za izvajanje Evropskega sklada za pomorstvo in ribištvo v Republiki Sloveniji za obdobje 2014-2020. Glede na navedeno je naročnik do sredstev upravičen le v primeru, da se projekt zaključi do določenega roka. V primeru zamude zaradi arheoloških najdišč se projekt ne bo izvedel, saj naročnik ne bo imel zadostnih lastnih sredstev za dokončanje. V takšnem primeru izvajalec zaključi z deli, dokonča dela, da vzpostavi pristanišče v stanje namenske uporabe, naročnik pa poravna nastale stroške iz lastnih sredstev.