Glavna koda CPV 51100000 Storitve inštalacije električne in strojne opreme
II.2.
Opis
II.2.1.
Naslov
Obnova pisarn v službah Nabave in Finance.
Št. sklopa: 2
II.2.2.
Dodatna(-e) koda(-e) CPV 45300000 Inštalacijska dela pri gradnjah, 51100000 Storitve inštalacije električne in strojne opreme, 71200000 Arhitekturne storitve in z njimi povezane storitve
II.2.4.
Opis javnega naročila v času sklenitve pogodbe