62385-2020 - RezultatiSlovenija-Šentjur: Storitve odstranjevanja snega
Obvestilo o oddaji naročila
Storitve
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/24/EU
II.1.
Obseg naročila
II.1.1.
Naslov
Izvajanje zimske službe na javnih poteh občine Šentjur v zimskem obdobju 2019/2020 in 2020/2021
Referenčna številka dokumenta: 04/19 (S)
II.1.2.
Glavna koda CPV
90620000 Storitve odstranjevanja snega
II.1.4.
Kratek opis
Izvajanje zimske službe na javnih poteh občine Šentjur v zimskem obdobju 2019/2020 in 2020/2021.
II.1.6.
Informacije o sklopih
Naročilo je razdeljeno na sklope: da
II.2.
Opis
II.2.1.
Št. sklopa: I.sklop -MESTNA SKUPNOST ŠENTJUR-DEL1
II.2.2.
Dodatna(-e) koda(-e) CPV
II.2.4.
Opis javnega naročila
Št. sklopa: II.sklop -MESTNA SKUPNOST ŠENTJUR-DEL2
Št. sklopa: III.SKLOP -KS BLAGOVNA
Št. sklopa: IV.SKLOP -KS PONIKVA
Št. sklopa: VI.SKLOP-KS DRAMLJE-Z DEL
Št. sklopa: VII.SKLOP-KS SLIVNICA PRI CELJU-DEL1
Št. sklopa: IX.SKLOP-KS KALOBJE
Št. sklopa: X. SKLOP -KS PREVORJE
Št. sklopa: XI.SKLOP -KS PLANINA PRI SEVNICI
Št. sklopa: XII. KS LOKA PRI ŽUSMU