624055-2021 - RezultatiSlovenija-Ljubljana: Medicinska oprema, farmacevtski izdelki in izdelki za osebno nego
Obvestilo o oddaji naročila
Blago
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/24/EU
II.1.
Obseg naročila
II.1.1.
Naslov
Nakup avtomatiziranega sistema za neposredno RT-PCR diagnostiko SARS CoV-2 in drugih respiratornih virusov z dobavo reagentov in pripadajočim potrošnim materialom
Referenčna številka dokumenta: 091-25-1/21
II.1.2.
Glavna koda CPV
33000000 Medicinska oprema, farmacevtski izdelki in izdelki za osebno nego
II.1.4.
Kratek opis
Nakup avtomatiziranega sistema za neposredno RT-PCR diagnostiko SARS CoV-2 in drugih respiratornih virusov z dobavo reagentov in pripadajočim potrošnim materialom.
II.1.6.
Informacije o sklopih
Naročilo je razdeljeno na sklope: ne
II.2.
Opis
II.2.2.
Dodatna(-e) koda(-e) CPV
33100000 Medicinska oprema
II.2.4.
Opis javnega naročila