630325-2021 - Javni razpisSlovenija-Škofja Loka: Živila, pijače, tobačni izdelki in z njimi povezani izdelki
Obvestilo o naročilu
Blago
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/24/EU
II.1.
Obseg naročila
II.1.1.
Naslov
SUKCESIVNA DOBAVA ŽIVIL
Referenčna številka dokumenta: JN-8949
II.1.2.
Glavna koda CPV
15000000 Živila, pijače, tobačni izdelki in z njimi povezani izdelki
II.1.4.
Kratek opis
II.1.5.
Ocenjena skupna vrednost
II.1.6.
Informacije o sklopih
Naročilo je razdeljeno na sklope: da
Ponudbe je treba predložiti za samo en sklop
II.2.
Opis
II.2.1.
MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Št. sklopa: 1
II.2.2.
Dodatna(-e) koda(-e) CPV
15500000 Mlečni izdelki
II.2.4.
Opis javnega naročila
BIO MLEKO IN BIO MLEČNI IZDELKI
Št. sklopa: 2
SLADOLEDI
Št. sklopa: 3
15555100 Sladoled
MESO IN MESNI IZDELKI
Št. sklopa: 4
15100000 Živalski proizvodi, meso in mesni proizvodi
BIO MESO IN BIO MESNI IZDELKI
Št. sklopa: 5
PERUTNINA IN PERUTNINSKI IZDELKI
Št. sklopa: 6
15112000 Perutnina, 15130000 Mesni proizvodi
RIBE
Št. sklopa: 7
15220000 Zamrznjene ribe, ribji fileti in drugi deli ribe
KRUH IN PEKOVSKI IZDELKI
Št. sklopa: 8
15810000 Krušni izdelki, sveže pecivo in slaščice
BIO KRUH IN BIO PEKOVSKI IZDELKI
Št. sklopa: 9
SVEŽE PEČENE SLAŠČICE
Št. sklopa: 10
15812000 Pecivo in slaščice
SVEŽE SADJE IN ZELENJAVA, SUHO SADJE
Št. sklopa: 11
15300000 Sadje, zelenjave in pripadajoči proizvodi
KROMPIR
Št. sklopa: 12
03212100 Krompir
SOLATA
Št. sklopa: 13
03221310 Solata
KMETIJSKI PRIDELKI
Št. sklopa: 14
BIO SVEŽE SADJE IN ZELENJAVA, BIO SUHO SADJE
Št. sklopa: 15
ZAMRZNJENO SADJE IN ZELENJAVA
Št. sklopa: 16
ZAMRZNJENI PROIZVODI
Št. sklopa: 17
15895000 Izdelki hitre prehrane, 15896000 Globoko zamrznjeni proizvodi
ZAMRZNJENE PREDPRIPRAVLJENE JEDI IN SADNE JUHE
Št. sklopa: 18
15896000 Globoko zamrznjeni proizvodi
JAJCA
Št. sklopa: 19
03142500 Jajca
TESTENINE
Št. sklopa: 20
15850000 Testenine
BIO ŽITA IN MLEVSKI IZDELKI
Št. sklopa: 21
15600000 Žitni mlevski izdelki, škrob in izdelki iz škroba
ŽITA IN MLEVSKI IZDELKI
Št. sklopa: 22
OSTALO PREHRAMBENO BLAGO
Št. sklopa: 23
15200000 Pripravljene in konzervirane ribe, 15300000 Sadje, zelenjave in pripadajoči proizvodi, 15400000 Olja in masti živalskega ali rastlinskega izvora, 15600000 Žitni mlevski izdelki, škrob in izdelki iz škroba, 15800000 Razna živila
ČAJI
Št. sklopa: 24
15863000 Čaj, 15864000 Pripravki na osnovi čaja ali maté čaja, 15865000 Zeliščni čaji
SOKOVI, SADNE KAŠE
Št. sklopa: 25
15320000 Sadni in zelenjavni sokovi
ENTERALNA PREHRANA
Št. sklopa: 26
33692300 Enteralna hranila