642916-2023 - RezultatiSlovenija-Maribor: Elektrika
Obvestilo o oddaji naročila
Blago
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/24/EU
II.1.
Obseg naročila
II.1.1.
Naslov
Dobava električne energije iz obnovljivih virov energije ali v soproizvodnji električne energije z visokim izkoristkom za obdobje od leta 2023 do 2027
II.1.2.
Glavna koda CPV
09310000 Elektrika
II.1.4.
Kratek opis
Dobava elektrike za naročnike, ki sodelujejo v skupnem javnem naročilu.
II.1.6.
Informacije o sklopih
Naročilo je razdeljeno na sklope: ne
II.2.
Opis
II.2.2.
Dodatna(-e) koda(-e) CPV
II.2.4.
Opis javnega naročila
Dobava elektrike.