643344-2020 - Predhodno obvestilo o neposredni dodelitviSlovenija-Krško: Storitve na področju jedrske varnosti
Prostovoljno obvestilo za predhodno transparentnost
Storitve
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/25/EU
II.1.
Obseg naročila
II.1.1.
Naslov
Razširitev obsega dobave in projektiranja za dokončanje ECR Projekta (meritev pretoka na PCFV sitemu, validacija EOP postopkov, dodatno projektiranje zaradi potreb po zaščiti R-52EC kanala)
Referenčna številka dokumenta: RFQ -102360
II.1.2.
Glavna koda CPV
98113100 Storitve na področju jedrske varnosti
II.1.4.
Kratek opis
Razširitev obsega dobave in projektiranja za dokončanje ECR Projekta (meritev pretoka na PCFV sitemu, validacija EOP postopkov, dodatno projektiranje zaradi potreb po zaščiti R-52EC kanala).
II.1.6.
Informacije o sklopih
Naročilo je razdeljeno na sklope: ne
II.2.
Opis
II.2.2.
Dodatna(-e) koda(-e) CPV
II.2.4.
Opis javnega naročila