Storitve gojitvenih, varstvenih in drugih del, ki so potrebna za zagotavljanje ekoloških funkcij v gozdovih
II.2.
Opis
II.2.1.
Naslov
Storitve gojitvenih, varstvenih in drugih del, ki so potrebna za zagotavljanje ekoloških funkcij v gozdovih - razvoj podeželja pri gospodarjenju z gozdovi