Glavna koda CPV 44160000 Cevovod, cevovodni sistemi, zaščitne cevi, proizvodne cevi in z njimi povezani izdelki
II.1.4.
Kratek opis
Dobava cevi in fazonskih kosov iz nodularne litine, montažno demontažnih kosovi, tesnil, vijakov, podzemni in nadzemni hidranti, zasuni, vgradne garniture in kolesa za zasune.
II.1.6.
Informacije o sklopih Naročilo je razdeljeno na sklope: da
II.2.
Opis
II.2.1.
Naslov
Sklop A: cevi in fazonski kosi iz nodularne litine, montažno demontažni kosi, tesnila in vijaki
Št. sklopa: 1
II.2.2.
Dodatna(-e) koda(-e) CPV 44160000 Cevovod, cevovodni sistemi, zaščitne cevi, proizvodne cevi in z njimi povezani izdelki
II.2.4.
Opis javnega naročila
Dobava vodovodnega materiala.
Sklop B: podzemni in nadzemni hidranti, zasuni, vgradne garniture in kolesa za zasune
Št. sklopa: 2
Dodatna(-e) koda(-e) CPV 42131160 Hidranti, 44160000 Cevovod, cevovodni sistemi, zaščitne cevi, proizvodne cevi in z njimi povezani izdelki