661859-2023 - Predhodno obvestilo o neposredni dodelitviSlovenija-Ljubljana: Storitve razvoja programske opreme za upravljanje dokumentov
Prostovoljno obvestilo za predhodno transparentnost
Storitve
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/24/EU
II.1.
Obseg naročila
II.1.1.
Naslov
NAROČNINA NA NAJNOVEJŠE VERZIJE LICENČNE PROGRAMSKE OPREME ZA UPODABLJANJE IN ARHIVIRANJE DOKUMENTOV ZA IMIS SUITE UPORABNIŠKE LICENCE
Referenčna številka dokumenta: 430-932/2023
II.1.2.
Glavna koda CPV
72212311 Storitve razvoja programske opreme za upravljanje dokumentov
II.1.4.
Kratek opis
DVOLETNA NAROČNINA NA NAJNOVEJŠE VERZIJE LICENČNE PROGRAMSKE OPREME ZA UPODABLJANJE IN ARHIVIRANJE DOKUMENTOV ZA IMIS SUITE UPORABNIŠKE LICENCE Z MOŽNOSTJO PODALJŠANJA NAROČNINE ZA DVE LETI
II.1.6.
Informacije o sklopih
Naročilo je razdeljeno na sklope: ne
II.2.
Opis
II.2.2.
Dodatna(-e) koda(-e) CPV
48311000 Programski paket za upravljanje dokumentov
II.2.4.
Opis javnega naročila