664800-2021 - RezultatiSlovenija-Koper: Deli opreme za dviganje in manipulacijo
Obvestilo o oddaji naročila – gospodarske javne službe
Blago
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/25/EU
II.1.
Obseg naročila
II.1.1.
Naslov
NABAVA JEKLENIH DVIŽNIH VRVI IN OSTALIH MATERIALOV ZA RAZLIČNA DVIGALA ZA POTREBE LUKE KOPER, D.D.
Referenčna številka dokumenta: JN 149/2021
II.1.2.
Glavna koda CPV
42419000 Deli opreme za dviganje in manipulacijo
II.1.4.
Kratek opis
Predmet naročila je Nabava jeklenih dvižnih vrvi in ostalih materialov za različna dvigala za potrebe Luke Koper, d.d., v obdobju dveh (2) let.
II.1.6.
Informacije o sklopih
Naročilo je razdeljeno na sklope: da
II.2.
Opis
II.2.1.
Jeklene vrvi za kontejnerska obalna dvigala (STS in SPPX Liebherr, Konecranes, Metalna KD 51, KD 52)
Št. sklopa: 1
II.2.2.
Dodatna(-e) koda(-e) CPV
II.2.4.
Opis javnega naročila
Jeklene vrvi, razne verige, dvižni obroči, škopci, hitre spojke za priklop grabilcev, spojni členi za spojke za ostala obalna dvigala na terminalih TS
Št. sklopa: 2
Jeklene vrvi za dvigala RTG, ERTG in RMG (kontejnerska mostna dvigala)
Št. sklopa: 3