665082-2021 - RezultatiSlovenija-Ljubljana: Arheološke storitve
Obvestilo o oddaji naročila – gospodarske javne službe
Storitve
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/25/EU
II.1.
Obseg naročila
II.1.1.
Naslov
Arheološka izkopavanja in raziskave ob gradnji na trasi prenosnega plinovoda M6 na odseku od Kompresorske postaje Ajdovščina do MRP Sežana
Referenčna številka dokumenta: P/JN/08/2021/PD-SI
II.1.2.
Glavna koda CPV
71351914 Arheološke storitve
II.1.4.
Kratek opis
Predmet del je izvedba arheoloških raziskav, ki predstavljajo izkopavanja na treh lokacijah arheoloških območjih (Gradišče pri Štjaku Arheološko območje Pod Hrbcem EŠD 29827, Dane pri Sežani Arheološko območje Dane II EŠD 29824, Dane pri Sežani Arheološko območje Dane III EŠD 29826) in arheološke raziskave ob gradnji na lokaciji (Budanje Arheološko območje Pod Goričico EŠD 29538) ter na celotnem območju gradbišča prenosnega plinovoda.
II.1.6.
Informacije o sklopih
Naročilo je razdeljeno na sklope: ne
II.2.
Opis
II.2.2.
Dodatna(-e) koda(-e) CPV
II.2.4.
Opis javnega naročila
Ponudnik bo moral pridobiti soglasje Ministrstva za kulturo pred pričetkom del oz. posegom v območja registrirane kulturne dediščine. Ponudnik, ki bo opravljal predhodne arheološke raziskave mora izpolnjevati pogoje, ki jih predpisuje Pravilnik o arheoloških raziskavah (Uradni list RS, št. 3/13).