67441-2022 - RezultatiSlovenija-Koper: Oprema za dviganje in manipulacijo in njeni deli
Obvestilo o oddaji naročila – gospodarske javne službe
Blago
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/25/EU
II.1.
Obseg naročila
II.1.1.
Naslov
Vilice za viličar nosilnosti 17 ton - 2 para
Referenčna številka dokumenta: JN 193/2021
II.1.2.
Glavna koda CPV
42400000 Oprema za dviganje in manipulacijo in njeni deli
II.1.4.
Kratek opis
Predmet naročila je nakup 2 parov vilic dolžine 2.500 mm za viličarje nosilnosti 17 ton za potrebe PC Terminal generalnih tovorov.
II.1.6.
Informacije o sklopih
Naročilo je razdeljeno na sklope: ne
II.2.
Opis
II.2.2.
Dodatna(-e) koda(-e) CPV
II.2.4.
Opis javnega naročila