678453-2022 - Javni razpisSlovenija-Ljubljana: Tablični računalnik
Obvestilo o naročilu
Blago
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/24/EU
II.1.
Obseg naročila
II.1.1.
Naslov
Javno naročilo za oddajo naročila blaga po odprtem postopku za dobavo informacijske opreme, pri kateri se upoštevajo okoljski vidiki, št. 430-782/2022
Referenčna številka dokumenta: 430-782/2022
II.1.2.
Glavna koda CPV
30213200 Tablični računalnik
II.1.4.
Kratek opis
Dobava informacijske opreme, pri kateri se upoštevajo okoljski vidiki.
II.1.5.
Ocenjena skupna vrednost
II.1.6.
Informacije o sklopih
Naročilo je razdeljeno na sklope: da
Ponudbe je treba predložiti za največje število sklopov: 4
II.2.
Opis
II.2.1.
Različna informacijska oprema za ePolicista, pri kateri se upoštevajo okoljski vidiki
Št. sklopa: 1
II.2.2.
Dodatna(-e) koda(-e) CPV
30213200 Tablični računalnik, 30232100 Tiskalniki in risalniki
II.2.4.
Opis javnega naročila
MDM MobileIron Premium licence s triletno podporo
Št. sklopa: 2
48218000 Programski paket za upravljanje licenc
Avtopolnilci in priklopne postaje
Št. sklopa: 3
30230000 Oprema za računalnike, 30237280 Pripomočki za električno napajanje
Prenosniki z wwanom, pri katerih se upoštevajo okoljski vidiki
Št. sklopa: 4
30213100 Prenosni računalniki