See the notice on TED website
2. Postopek
Postopek
Naslov: Storitve preventivnih zdravstvenih pregledov za potrebe organizacijskih enot ZZZS
Opis: Predmet javnega naročila so storitve preventivnih zdravstvenih pregledov za potrebe organizacijskih enot ZZZS
Notranji identifikator: SKU-ZDR-48-044/26-S; 430-68/2026-DI/24
Vrsta postopka: Drugi večstopenjski postopek
Glavne značilnosti postopka: Postopek za oddajo socialnih in drugih posebnih storitev po 4. poglavju ZJN-3 (97. in 98. člen ZJN-3)
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 85121200 Storitve zdravnikov specialistov
Dodatna klasifikacija (cpv): 85147000 Zdravstvene storitve v podjetjih
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Naslov: Storitve preventivnih zdravstvenih pregledov za ZZZS OE Ljubljana, PE Informacijski center in Direkcija
Opis: Storitve preventivnih zdravstvenih pregledov za ZZZS OE Ljubljana, PE Informacijski center in Direkcija
Notranji identifikator: 581318
Sklop: LOT-0002
Naslov: Storitve preventivnih zdravstvenih pregledov za ZZZS OE Celje
Opis: Storitve preventivnih zdravstvenih pregledov za ZZZS OE Celje
Notranji identifikator: 581321
Sklop: LOT-0003
Naslov: Storitve preventivnih zdravstvenih pregledov za ZZZS OE Koper
Opis: Storitve preventivnih zdravstvenih pregledov za ZZZS OE Koper
Notranji identifikator: 581322
Sklop: LOT-0004
Naslov: Storitve preventivnih zdravstvenih pregledov za ZZZS OE Krško
Opis: Storitve preventivnih zdravstvenih pregledov za ZZZS OE Krško
Notranji identifikator: 581323
Sklop: LOT-0005
Naslov: Storitve preventivnih zdravstvenih pregledov za ZZZS OE Kranj
Opis: Storitve preventivnih zdravstvenih pregledov za ZZZS OE Kranj
Notranji identifikator: 581324
Sklop: LOT-0006
Naslov: Storitve preventivnih zdravstvenih pregledov za ZZZS OE Maribor
Opis: Storitve preventivnih zdravstvenih pregledov za ZZZS OE Maribor
Notranji identifikator: 581325
Sklop: LOT-0007
Naslov: Storitve preventivnih zdravstvenih pregledov za ZZZS OE Murska Sobota
Opis: Storitve preventivnih zdravstvenih pregledov za ZZZS OE Murska Sobota
Notranji identifikator: 581326
Sklop: LOT-0008
Naslov: Storitve preventivnih zdravstvenih pregledov za ZZZS OE Nova Gorica
Opis: Storitve preventivnih zdravstvenih pregledov za ZZZS OE Nova Gorica
Notranji identifikator: 581327
Sklop: LOT-0009
Naslov: Storitve preventivnih zdravstvenih pregledov za ZZZS OE Novo mesto
Opis: Storitve preventivnih zdravstvenih pregledov za ZZZS OE Novo mesto
Notranji identifikator: 581328
Sklop: LOT-0010
Naslov: Storitve preventivnih zdravstvenih pregledov za ZZZS OE Ravne na Koroškem
Opis: Storitve preventivnih zdravstvenih pregledov za ZZZS OE Ravne na Koroškem
Notranji identifikator: 581329