2. Postopek
Postopek
Naslov: Najem analizatorjev za obdobje 5 let
Opis: Najem analizatorjev za obdobje 5 let
Notranji identifikator: 845080118-097-24
Vrsta postopka: Odprti postopek
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33100000 Medicinska oprema
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Naslov: Analizator za kvantitativno določanje hemoglobina v blatu
Opis: Analizator za kvantitativno določanje hemoglobina v blatu
Notranji identifikator: 251277
Dodatna klasifikacija (cpv): 33100000 Medicinska oprema
Sklop: LOT-0002
Naslov: Imunokemijski analizator za določanje urgentnih srčnih markerjev
Opis: Imunokemijski analizator za določanje urgentnih srčnih markerjev
Notranji identifikator: 251286
Sklop: LOT-0003
Naslov: Analizator kapilarne elektroforeze za analitiko glikiranega hemoglobina (HbA1c)
Opis: Analizator kapilarne elektroforeze za analitiko glikiranega hemoglobina (HbA1c)
Notranji identifikator: 251287
Sklop: LOT-0004
Naslov: Analizator za izvajanje analiz sedimenta s pretočno citometrijo in za kemijske analize urina
Opis: Analizator za izvajanje analiz sedimenta s pretočno citometrijo in za kemijske analize urina
Notranji identifikator: 251288
Sklop: LOT-0005
Naslov: Analizator za hemostazo – koagulacijo
Opis: Analizator za hemostazo – koagulacijo
Notranji identifikator: 251289