See the notice on TED website
2. Postopek
Postopek
Naslov: Izvajanje del na javni železniški infrastrukturi 2025
Opis: Izvajanje del na javni železniški infrastrukturi 2025
Notranji identifikator: JN-51330
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 50225000 Storitve vzdrževanja železniških tirov
5. Sklop
Sklop: LOT-0000
Notranji identifikator: 333802