746930-2026 - Rezultati
Slovenija – Gradbena dela – UREDITEV PROSTOROV ZA BIOBANKO NA LOKACIJI VRAZOV TRG 1, z vgradno pohištveno opremo ter drugo opremo v okviru projekta
Obvestilo o podelitvi koncesije ali oddaji naročila – standardna ureditev
Gradnje - Blago
2. Postopek
Postopek
Naslov: UREDITEV PROSTOROV ZA BIOBANKO NA LOKACIJI VRAZOV TRG 1, z vgradno pohištveno opremo ter drugo opremo v okviru projekta
Opis: UREDITEV PROSTOROV ZA BIOBANKO NA LOKACIJI VRAZOV TRG 1, z vgradno pohištveno opremo ter drugo opremo v okviru projekta
Notranji identifikator: JN-76096
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Gradnje
Dodatna vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 45000000 Gradbena dela
Dodatna klasifikacija (cpv): 33000000 Medicinska oprema, farmacevtski izdelki in izdelki za osebno nego, 39000000 Pohištvo (vključno s pisarniškim pohištvom), notranja oprema, gospodinjske naprave (razen svetil) in čistilna sredstva, 38000000 Laboratorijska, optična in precizna oprema (razen očal)
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Naslov: GOI dela
Opis: GOI dela
Notranji identifikator: 608235
Dodatna klasifikacija (cpv): 45000000 Gradbena dela
Sklop: LOT-0002
Naslov: Oprema - pohištvo
Opis: Oprema - pohištvo
Notranji identifikator: 608236
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 39000000 Pohištvo (vključno s pisarniškim pohištvom), notranja oprema, gospodinjske naprave (razen svetil) in čistilna sredstva
Sklop: LOT-0003
Naslov: Medicinska in laboratorijska oprema - ZAMRZOVALNE NAPRAVE (-86oC) Z AVTOMATSKIM ODSTRANJEVALCEM ZAMAŠKOV IZ KRIOVIAL IN AVTOMATSKIM SKENERJEM KOD
Opis: Medicinska in laboratorijska oprema - ZAMRZOVALNE NAPRAVE (-86oC) Z AVTOMATSKIM ODSTRANJEVALCEM ZAMAŠKOV IZ KRIOVIAL IN AVTOMATSKIM SKENERJEM KOD
Notranji identifikator: 608237
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33000000 Medicinska oprema, farmacevtski izdelki in izdelki za osebno nego
Sklop: LOT-0004
Naslov: Medicinska in laboratorijska oprema - KOMBINIRANI LABORATORIJSKI HLADILNIKI: HLADILNIK (+4 °C) + ZAMRZOVALNIK (-20 °C)
Opis: Medicinska in laboratorijska oprema - KOMBINIRANI LABORATORIJSKI HLADILNIKI: HLADILNIK (+4 °C) + ZAMRZOVALNIK (-20 °C)
Notranji identifikator: 608238
Dodatna klasifikacija (cpv): 38000000 Laboratorijska, optična in precizna oprema (razen očal)
Sklop: LOT-0005
Naslov: Medicinska in laboratorijska oprema - OPREMA ZA TEKOČI DUŠIK
Opis: Medicinska in laboratorijska oprema - OPREMA ZA TEKOČI DUŠIK
Notranji identifikator: 608239
Sklop: LOT-0006
Naslov: Medicinska in laboratorijska oprema - ROBOT ZA RAVNANJE S TEKOČINAMI: AVTOMATSKO PIPETIRANJE IN ALIKVOTIRANJE VZORCEV
Opis: Medicinska in laboratorijska oprema - ROBOT ZA RAVNANJE S TEKOČINAMI: AVTOMATSKO PIPETIRANJE IN ALIKVOTIRANJE VZORCEV
Notranji identifikator: 608240
Sklop: LOT-0007
Naslov: Medicinska in laboratorijska oprema - VEČNAMENSKI VOŽIČKI ZA PREVOZ MATERIALA
Opis: Medicinska in laboratorijska oprema - VEČNAMENSKI VOŽIČKI ZA PREVOZ MATERIALA
Notranji identifikator: 608241