2. Postopek
Postopek
Naslov: Vzdrževanje in nadgradnja programske opreme za registre: Monitoring, Obrati, ZDprom, Fito-Seme, Pesas
Opis: Vzdrževanje in nadgradnja programske opreme za registre: Monitoring, Obrati, ZDprom, Fito-Seme, Pesas
Notranji identifikator: U430-18/2023
Vrsta postopka: Odprti postopek
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 72000000 Storitve informacijske tehnologije: svetovanje, razvoj programske opreme, internet in podpora
5. Sklop
Sklop: LOT-0000
Naslov: Vzdrževanje in nadgradnja programske opreme za registre Monitoring, Obrati, ZDprom, Fito-Seme, Pesas
Opis: Vzdrževanje in nadgradnja programske opreme za registre Monitoring, Obrati, ZDprom, Fito-Seme, Pesas