752743-2026 - Rezultati
Slovenija – Hortikulturni proizvodi in proizvodi vrtnarij – VKS-58/26 Dobava dendrološkega materiala
Obvestilo o podelitvi koncesije ali oddaji naročila – standardna ureditev
Blago
2. Postopek
Postopek
Naslov: VKS-58/26 Dobava dendrološkega materiala
Opis: Dobava dendrološkega materiala, za obdobje 3 let.
Notranji identifikator: JN-77670 (VKS-58/26)
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 03120000 Hortikulturni proizvodi in proizvodi vrtnarij
5. Sklop
Sklop: LOT-0000
Notranji identifikator: 609117