752875-2026 - Rezultati
Slovenija – Storitve informacijske tehnologije: svetovanje, razvoj programske opreme, internet in podpora – Arnes multimedijski portali 2026-2030
Obvestilo o podelitvi koncesije ali oddaji naročila – standardna ureditev
Storitve
2. Postopek
Postopek
Naslov: Arnes multimedijski portali 2026-2030
Opis: Nadaljnji razvoj in nadgradnja Arnesovih multimedijskih portalov
Notranji identifikator: JN-77441
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 72000000 Storitve informacijske tehnologije: svetovanje, razvoj programske opreme, internet in podpora
5. Sklop
Sklop: LOT-0000
Notranji identifikator: 609025