754966-2024 - Rezultati
Slovenija – Storitve popravila in vzdrževanja črpalk za tekočine – VZDRŽEVANJE SILOSOV SOLI IN MEŠALNIH NAPRAV
Obvestilo o podelitvi koncesije ali oddaji naročila – standardna ureditev
Storitve
2. Postopek
Postopek
Naslov: VZDRŽEVANJE SILOSOV SOLI IN MEŠALNIH NAPRAV
Opis: Vzdrževanje silosov soli in mešalnih naprav proizvajalca Holten in Blumer za potrebe naročnika
Notranji identifikator: 000223/2024
Vrsta postopka: Odprti postopek
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 50511100 Storitve popravila in vzdrževanja črpalk za tekočine
Dodatna klasifikacija (cpv): 50514200 Storitve popravila in vzdrževanja rezervoarjev
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Naslov: Vzdrževanje silosov in mešalnih naprav proizvajalca Holten
Opis: Vzdrževanje silosov in mešalnih naprav proizvajalca Holten za potrebe naročnika
Notranji identifikator: 254321
Dodatna klasifikacija (cpv): 50511100 Storitve popravila in vzdrževanja črpalk za tekočine, 50514200 Storitve popravila in vzdrževanja rezervoarjev
Sklop: LOT-0002
Naslov: Vzdrževanje silosov in mešalnih naprav proizvajalca Blumer
Opis: Vzdrževanje silosov in mešalnih naprav proizvajalca Blumer za potrebe naročnika
Notranji identifikator: 254322