78038-2024 - Javni razpis
Slovenija – Živila, pijače, tobačni izdelki in z njimi povezani izdelki – Sukcesivne nabave konvencionalnih in ekoloških živil
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Blago
2. Postopek
Postopek
Naslov: Sukcesivne nabave konvencionalnih in ekoloških živil
Opis: Sukcesivne nabave konvencionalnih in ekoloških živil
Notranji identifikator: 430-1/2024
Vrsta postopka: Odprti postopek
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 15000000 Živila, pijače, tobačni izdelki in z njimi povezani izdelki
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Naslov: Meso in mesni izdelki
Opis: Meso in mesni izdelki
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 15100000 Živalski proizvodi, meso in mesni proizvodi
Sklop: LOT-0002
Naslov: Ekološko meso in izdelki
Opis: Ekološko meso in izdelki
Sklop: LOT-0003
Naslov: Perutninsko meso in izdelki
Opis: Perutninsko meso in izdelki
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 15112000 Perutnina
Sklop: LOT-0004
Naslov: Ekološko piščančje meso in izdelki
Opis: Ekološko piščančje meso in izdelki
Sklop: LOT-0005
Naslov: Ekološka kokošja jajca
Opis: Ekološka kokošja jajca
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 03142500 Jajca
Sklop: LOT-0006
Naslov: Mleko in mlečni izdelki
Opis: Mleko in mlečni izdelki
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 15500000 Mlečni izdelki
Sklop: LOT-0007
Naslov: Ekološki mlečni izdelki
Opis: Ekološki mlečni izdelki
Sklop: LOT-0008
Naslov: Kruh in pekovski izdelki
Opis: Kruh in pekovski izdelki
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 15811000 Krušni izdelki
Sklop: LOT-0009
Naslov: Ekološki kruh
Opis: Ekološki kruh
Sklop: LOT-0010
Naslov: Žita, mlevski izdelki, testenine, riž
Opis: Žita, mlevski izdelki, testenine, riž
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 15600000 Žitni mlevski izdelki, škrob in izdelki iz škroba
Sklop: LOT-0011
Naslov: Zamrznjeni izdelki iz testa
Opis: Zamrznjeni izdelki iz testa
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 15896000 Globoko zamrznjeni proizvodi
Sklop: LOT-0012
Naslov: Ribe
Opis: Ribe
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 03311000 Ribe
Sklop: LOT-0013
Naslov: Sveže in suho sadje in zelenjava
Opis: Sveže in suho sadje in zelenjava
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 15300000 Sadje, zelenjave in pripadajoči proizvodi
Sklop: LOT-0014
Naslov: Ekološko sadje in zelenjava
Opis: Ekološko sadje in zelenjava
Sklop: LOT-0015
Naslov: Zamrznjeno sadje in zelenjava
Opis: Zamrznjeno sadje in zelenjava
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 15331170 Zamrznjene vrtnine
Sklop: LOT-0016
Naslov: Splošni prehrambeni izdelki
Opis: Splošni prehrambeni izdelki
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 15800000 Razna živila
Sklop: LOT-0017
Naslov: Čaji
Opis: Čaji
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 15865000 Zeliščni čaji