785557-2023 - Sprememba naročilaSlovenija-Rače: Arhitekturne, gradbeniške, inženirske in inšpekcijske storitve
Obvestilo o spremembi
Storitve
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/24/EU
II.1.
Obseg naročila
II.1.1.
Naslov
Storitve inženirja po pogodbenih določilih FIDIC in nadzornika skladno z Gradbenim zakonom pri izvajanju projekta »ODVAJANJE IN ČIŠČENJE V POREČJU DRAVINJE OBČINA RAČE-FRAM«
II.1.2.
Glavna koda CPV
71000000 Arhitekturne, gradbeniške, inženirske in inšpekcijske storitve
II.2.
Opis
II.2.2.
Dodatna(-e) koda(-e) CPV
71240000 Arhitekturne, inženirske in projektantske storitve, 71300000 Inženirske storitve, 71317000 Storitve svetovanja na področju zaščite pred nevarnostmi in njihovega obvladovanja, 71317200 Storitve na področju zdravja in varnosti, 71317210 Storitve svetovanja na področju zdravja in varnosti, 71318000 Storitve inženirskega svetovanja, 71520000 Storitve gradbenega nadzora, 71521000 Storitve nadzora gradbišč, 71530000 Storitve gradbenega svetovanja
II.2.4.
Opis javnega naročila v času sklenitve pogodbe
Predmet javnega naročila so Storitve inženirja po pogodbenih določilih FIDIC in nadzornika skladno z Gradbenim zakonom pri izvajanju projekta »ODVAJANJE IN ČIŠČENJE V POREČJU DRAVINJE OBČINA RAČE-FRAM«.
Izbrani nadzornik bo v okviru prevzetih del opravljal strokovni, vsebinski in finančni nadzor skladno z določili FIDIC (nadzor izdelave in pregled tehnične dokumentacije, nadzor izvajanja del po projektni dokumentaciji, nadzor kvalitete izvedenih del, priprava poročil naročniku o izvajanju del na objektu, obračun izvedenih pogodbenih del, predaja objekta naročniku, svetovanje naročniku in koordinacija aktivnosti - vse skladno z določili FIDIC), naloge koordinatorja za varnost in zdravje pri delu, izdelava varnostnega načrta in naloge v skladu z Gradbenim zakonom ter druge naloge.
Obseg zahtevanih storitev je natančneje razviden iz dokumentacije v zvezi z oddajo javnega naročila.