2. Postopek
Postopek
Naslov: Najem primarne MPLS L3 storitve
Opis: Predmet javnega naročila je najem primarne MPLS L3 omrežne storitve za 60 mesecev, preko katerega naročnik vzpostavlja lastno zasebno omrežje visoke zanesljivosti in razpoložljivosti (v nadaljevanju: MPLS, tudi omrežje). Natančne specifikacije in zahteve naročnika, kakor tudi spisek naročnikovih lokacij, so opisane v dokumentu Tehnične specifikacije in zahteve naročnika, št. 285-36/4-2024 z dne 7. 10. 2024, ki je sestavni del dokumentacije v zvezi z oddajo javnega naročila oz. razpisne dokumentacije.
Notranji identifikator: 285-36
Vrsta postopka: Odprti postopek
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 64221000 Storitve omrežnega povezovanja
5. Sklop
Sklop: LOT-0000
Notranji identifikator: 257631