Pravna podlaga:
Direktiva 2014/24/EU
Oddelek I: Javni naročnik
Ime in nasloviUradno ime: SPLOŠNA BOLNIŠNICA CELJE
Nacionalna identifikacijska številka: 5064716000
Poštni naslov: Oblakova ulica 5
Kraj: Celje
Šifra NUTS: SI Slovenija