See the notice on TED website
2. Postopek
Postopek
Naslov: Nakup pisarniškega materiala po sklopih
Opis: Predmet javnega naročila je nakup pisarniškega materiala za obdobje oseminštirideset (48) mesecev od dneva sklenitve okvirnega sporazuma in je razdeljen na naslednje sklope: Sklop št. 1: Splošni pisarniški material, Sklop št. 2: Kartuše in tonerji, Sklop št. 3: Kopirni papir – okoljsko manj obremenjujoče blago; v nadaljevanju: kopirni papir.
Notranji identifikator: JN-66457 (JHL-54/25)
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 30192700 Pisarniški material
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Naslov: Sklop št. 1: Splošni pisarniški material
Opis: Sklop št. 1: Splošni pisarniški material
Notranji identifikator: 340419
Sklop: LOT-0002
Naslov: Sklop št. 2: Kartuše in tonerji
Opis: Sklop št. 2: Kartuše in tonerji
Notranji identifikator: 340442
Sklop: LOT-0003
Naslov: Sklop št. 3: Kopirni papir
Opis: Sklop št. 3: Kopirni papir
Notranji identifikator: 340443