2. Postopek
Postopek
Naslov: OKOLJU PRIJAZNE STORITVE ČIŠČENJA
Opis: To naročilo izvaja: Dom dr. Jožeta Potrča Poljčane, Potrčeva ulica 1, 2319 Poljčane (v nadaljevanju: naročnik), v svojem imenu in za svoj račun. Predmet je čiščenje prostorov Doma Poljčane in Enote Slovenska Bistrica. Storitev se bo sprva izvajala na dveh lokacijah: • Potrčeva ulica 1, Poljčane (objekti A, B, C in prizidek, razen dveh nadstropij objekta C, ki sta v prenovi, kuhinje in pralnice); • Tomšičeva ulica 33, Slovenska Bistrica (celoten objekt, razen kuhinje, kurilnice in hodnikov v nadstropjih kot je določeno v prilogi »TEHNIČNE SPECIFIKACIJE«). Kasnejša tretja lokacija (novogradnja v izvedbi): • V soseščini s stavbo z naslovom Majšperk 58, Majšperk (celoten objekt, razen kuhinje in kurilnice).
Notranji identifikator: JN-66463
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 90911200 Storitve čiščenja stavb
5. Sklop
Sklop: LOT-0000
Opis: Čiščenje prostorov Doma Poljčane. Storitev se bo sprva izvajala na dveh lokacijah: • Potrčeva ulica 1, Poljčane (objekti A, B, C in prizidek, razen dveh nadstropij objekta C, ki sta v prenovi, kuhinje in pralnice); • Tomšičeva ulica 33, Slovenska Bistrica (celoten objekt, razen kuhinje, kurilnice in hodnikov v nadstropjih kot je določeno v prilogi »TEHNIČNE SPECIFIKACIJE«). Kasnejša tretja lokacija (novogradnja v izvedbi): • V soseščini s stavbo z naslovom Majšperk 58, Majšperk (celoten objekt, razen kuhinje in kurilnice).
Notranji identifikator: 340430
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 90910000 Storitve čiščenja