80940-2026 - Sprememba naročila
Slovenija – Arhitekturne, gradbeniške, inženirske in inšpekcijske storitve – ATLETSKI CENTER LJUBLJANA - IZVEDBA NADZORA
Obvestilo o spremembi naročila
Storitve
2. Postopek
Postopek
Naslov: ATLETSKI CENTER LJUBLJANA - IZVEDBA NADZORA
Opis: Predmet javnega naročila je izvajanje nadzora pri vseh storitvah in izvedbi del v zvezi z izgradnjo Atletskega centra Ljubljana, v skladu s pogodbo ter vso veljavno zakonodajo. Nadzor zajema spremljanje, usmerjanje in preverjanje vseh izvedenih gradbenih, obrtniških, inštalacijskih ter drugih del, ki so predmet pogodbe o izgradnji Atletskega centra, ter vseh storitev, ki se izvajajo v okviru gradbene pogodbe, z namenom zagotavljanja kakovostne, pravočasne in skladne izvedbe z vsemi veljavnimi predpisi, projektno in razpisno dokumentacijo ter pogodbenimi določili.
Notranji identifikator: 430-752/2025-27
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 71000000 Arhitekturne, gradbeniške, inženirske in inšpekcijske storitve
5. Sklop
Sklop: LOT-0000
Notranji identifikator: 365490