83457-2024 - Javni razpis
Slovenija – Cevovod, cevovodni sistemi, zaščitne cevi, proizvodne cevi in z njimi povezani izdelki – dobava vodovodnega materiala
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Blago
2. Postopek
Postopek
Naslov: dobava vodovodnega materiala
Opis: dobava vodovodnega materiala po sklopih
Notranji identifikator: JN-2/2024
Vrsta postopka: Odprti postopek
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 44160000 Cevovod, cevovodni sistemi, zaščitne cevi, proizvodne cevi in z njimi povezani izdelki
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Naslov: PE cevi
Opis: PE cevi- podrobnejši opis in vse zahteve glede materiala so določene v razpisni dokumentaciji
Sklop: LOT-0002
Naslov: vodomerni jaški PE in LTŽ
Opis: vodomerni jaški PE in LTŽ - podrobnejši opis in vse zahteve glede materiala so določene v razpisni dokumentaciji
Sklop: LOT-0003
Naslov: armature
Opis: armature - podrobnejši opis in vse zahteve glede materiala so določene v razpisni dokumentaciji
Sklop: LOT-0004
Naslov: pocinkane cevi, krogelni ventili, fitingi
Opis: pocinkane cevi, krogelni ventili, fitingi - - podrobnejši opis in vse zahteve glede materiala so določene v razpisni dokumentaciji
Sklop: LOT-0005
Naslov: prirobnični fazonski komadi
Opis: prirobnični fazonski komadi - podrobnejši opis in vse zahteve glede materiala so določene v razpisni dokumentaciji
Sklop: LOT-0006
Naslov: PE spojke in elektro uporni material
Opis: PE spojke in elektro uporni material- podrobnejši opis in vse zahteve glede materiala so določene v razpisni dokumentaciji
Sklop: LOT-0007
Naslov: merilna oprema
Opis: merilna oprema - podrobnejši opis in vse zahteve glede materiala so določene v razpisni dokumentaciji
Sklop: LOT-0008
Naslov: spojke univerzalne, zobate, PE
Opis: spojke univerzalne, zobate, PE - podrobnejši opis in vse zahteve glede materiala so določene v razpisni dokumentaciji
Sklop: LOT-0009
Naslov: ZAK sistem
Opis: ZAK sistem - podrobnejši opis in vse zahteve glede materiala so določene v razpisni dokumentaciji
Sklop: LOT-0010
Naslov: reparaturne objemke
Opis: reparaturne objemke - podrobnejši opis in vse zahteve glede materiala so določene v razpisni dokumentaciji