2. Postopek
Postopek
Naslov: PREVOZ OSNOVNOŠOLSKIH OTROK V OBČINI DOBROVA-POLHOV GRADEC
Opis: PREVOZ OSNOVNOŠOLSKIH OTROK V OBČINI DOBROVA-POLHOV GRADEC
Notranji identifikator: JN-66182
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 60000000 Prevozne storitve (razen prevoza odpadkov)
5. Sklop
Sklop: LOT-0000
Notranji identifikator: 344408