84493-2026 - Rezultati
Slovenija – Medicinska oprema, farmacevtski izdelki in izdelki za osebno nego – Dobava opreme za bronhoskopijo ter sukcesivna dobava potrošnega materiala
Obvestilo o podelitvi koncesije ali oddaji naročila – standardna ureditev
Blago
2. Postopek
Postopek
Naslov: Dobava opreme za bronhoskopijo ter sukcesivna dobava potrošnega materiala
Opis: Dobava opreme za bronhoskopijo ter sukcesivna dobava potrošnega materiala
Notranji identifikator: JN 087/RN-25
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33000000 Medicinska oprema, farmacevtski izdelki in izdelki za osebno nego
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Naslov: Sklop 1: Brohnoskop in potrošni material
Opis: Brohnoskop in potrošni material
Notranji identifikator: 365739
Sklop: LOT-0002
Naslov: Sklop 2: Bronhoskop standard
Opis: Bronhoskop standard
Notranji identifikator: 365740
Sklop: LOT-0003
Naslov: Sklop 3: Potrošni material
Opis: Potrošni material
Notranji identifikator: 365741