85951-2021 - RezultatiSlovenija-Slovenska Bistrica: Živila, pijače, tobačni izdelki in z njimi povezani izdelki
Obvestilo o oddaji naročila
Blago
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/24/EU
II.1.
Obseg naročila
II.1.1.
Naslov
Sukcesivna dobava konvencionalnih in ekoloških živil
Referenčna številka dokumenta: JN-1/2020
II.1.2.
Glavna koda CPV
15000000 Živila, pijače, tobačni izdelki in z njimi povezani izdelki
II.1.4.
Kratek opis
Javno naročilo obsega sukcesivno dobavo konvencionalnih in ekoloških živil za potrebe OŠ Pohorskega odreda Slovenska Bistrica.
II.1.6.
Informacije o sklopih
Naročilo je razdeljeno na sklope: da
II.2.
Opis
II.2.1.
Mleko
Št. sklopa: A.1
II.2.2.
Dodatna(-e) koda(-e) CPV
15511000 Mleko
II.2.4.
Opis javnega naročila
Nabava živil za potrebe kuhanja hrane za otroke OŠ Pohorskega odreda Slovenska Bistrica.
Fermentirani mlečni izdelki
Št. sklopa: A.2
15500000 Mlečni izdelki
Smetana in surovo maslo
Št. sklopa: A.3
15512000 Smetana, 15530000 Maslo
Skuta in namazi
Št. sklopa: A.4
Siri
Št. sklopa: A.5
15540000 Siri
Goveje in telečje meso
Št. sklopa: B.1
15111000 Goveje in telečje meso
Svinjsko meso
Št. sklopa: B.2
15113000 Prašičje meso
Mesni izdelki
Št. sklopa: B.3
15130000 Mesni proizvodi
Sveže piščančje in puranje meso
Št. sklopa: C.1
15112000 Perutnina
Perutninski mesni izdelki
Št. sklopa: C.2
Perutninske klobase
Št. sklopa: C.3
Ribe zamrznjene
Št. sklopa: D.1
15220000 Zamrznjene ribe, ribji fileti in drugi deli ribe
Ribe sveže
Št. sklopa: D.2
15210000 Ribji fileti, ribja jetra in ikre
Konzervirane ribe
Št. sklopa: D.3
15240000 Ribe v pločevinkah ali posodah ter druge pripravljene ali konzervirane ribe
Sladoled
Št. sklopa: F.1
15555000 Sladoled in podobni izdelki
Olja
Št. sklopa: G.1
15410000 Surova olja in masti živalskega ali rastlinskega izvora, 15420000 Rafinirana olja in masti
Drugi maščobni izdelki
Št. sklopa: G.2
15431000 Margarina in podobni preparati
Sveža zelenjava
Št. sklopa: H.1
15300000 Sadje, zelenjave in pripadajoči proizvodi
Sveže sadje
Št. sklopa: H.2
Stročnice
Št. sklopa: H.3
Suho sadje in oreščki
Št. sklopa: H.4
15330000 Predelano sadje in vrtnine
Kislo zelje in repa
Št. sklopa: H.5
Konzervirana zelenjava
Št. sklopa: I.1
15331000 Predelane vrtnine
Konzervirano sadje
Št. sklopa: I.2
15332000 Predelano sadje in oreški
Zamrznjeno sadje
Št. sklopa: I.11
Zamrznjena zelenjava
Št. sklopa: I.12
15331100 Sveže ali zamrznjene vrtnine
Mlevski izdelki
Št. sklopa: K.1
15610000 Žitni mlevski izdelki
Izdelki iz krompirjevega testa
Št. sklopa: L.1
15312000 Izdelki iz krompirja
Drugi izdelki iz testa
Št. sklopa: L.2
Tortelini in ravioli
Št. sklopa: L.3
15850000 Testenine
Kruh
Št. sklopa: M.1
15811000 Krušni izdelki
Pekovsko pecivo
Št. sklopa: M.2
Sladki pekovski izdelki
Št. sklopa: M.3
Slaščice
Št. sklopa: M.4
15812000 Pecivo in slaščice
Drobtine
Št. sklopa: M.5
Dietni izdelki brez mlečnih beljakovin
Št. sklopa: N.1
15880000 Hrana za posebne prehranjevalne potrebe
Različni dietni izdelki
Št. sklopa: N.2
Izdelki brez glutena
Št. sklopa: N.3
Čaji, kakav in kavni nadomestki
Št. sklopa: O.1
15860000 Kava, čaj in z njima povezani izdelki
Sladkor in čokolada
Št. sklopa: O.2
15830000 Sladkor in sladkorni izdelki, 15840000 Kakav; čokolada in sladkarije
Ostala živila
Št. sklopa: O.3
15870000 Začimbe in začimbna sredstva, 15890000 Razna živila in posušena živila
Sladki namazi
Št. sklopa: O.4
15830000 Sladkor in sladkorni izdelki
Paštete in konzerve
Št. sklopa: O.5
15131000 Mesne konzerve in mesni pripravki
Ekološko mleko in surovo maslo
Št. sklopa: P.1
Ekološki fermentirani mlečni izdelki
Št. sklopa: P.2
Ekološki mlevski izdelki in kruh
Št. sklopa: R.3
15610000 Žitni mlevski izdelki, 15811000 Krušni izdelki
Ekološko sadje in izdelki
Št. sklopa: R.2
Ekološko meso
Št. sklopa: S.1
15110000 Meso, 15130000 Mesni proizvodi